Amnesia Haze - Royal Queen Seeds Zobacz większe

Amnesia Haze - Royal Queen Seeds

Nowy produkt

  Producent

Royal Queen Seeds

  Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

  Rodzaj

Feminizowane

  Typ

Sativa 70%, Indica 30%

  THC

20-25%

  Czas kwitnienia

10-11 tygodni

  Wysokość

80-140cm

  Plon

600-650g/m2

  Dostępne opakowania

3 szt., 5 szt., 10 szt., 100 szt.

Więcej szczegółów

120,00 zł brutto

Opis

Producent ROYAL QUEEN SEEDS
Przeznaczenie Indoor
Rodzaj Feminizowane
THC Powyżej 20%
Typ Przewaga Sativa
Wysokość (Indoor) 80-140cm
Okres kwitnienia 10-11 tygodni
Plon (Indoor) XXL - pow. 500g/m2

Więcej informacji

Amnesia Haze Royal Queen Seeds

Nasza kolekcja nasion marihuany nie byłaby kompletna bez jednej z najlepszych odmian Haze, jakie kiedykolwiek palono, dlatego też Royal Queen Seeds wyhodowało kilka roślin Amnesia i stworzyło ich feminizowane nasiona.
Amnesia Haze jest łatwą w uprawie rośliną, która osiąga około 1,2 m wysokości. Może być uprawiana outdoor, ale wymaga gorącego klimatu, takiego jak w Australii, Północnej Afryce i Kalifornii, powinna być jednak uprawiana w szklarniach, ze względu na długi okres kwitnienia.
Amnesia Haze jest jedną z odmian marihuany, które zapewniają najlepsze plony, produkując 70-80 g na roślinę, do 600g na metr kwadratowy pod lampami 600W. Może dostarczać też dużych zbiorów, uprawiana na zewnątrz, w pełnym słońcu, osiągając około 200g na roślinę. Uprawa outdoor wymaga jednak dodatkowych starań, ponieważ jest to wrażliwa roślina, z tego powodu problemy z pogodą, insektami czy nawodnieniem, mogą wpłynąć na plony.
Jedyną negatywną stroną Amnesia jest długi okres kwitnienia, około 11 tygodni. Pomimo, że czas oczekiwania jest długi, prawdziwi koneserzy marihuany docenią jej wartość I uznają, że warto jest czekać.

Szczegółowe informacje na temat nasion marihuany Amnesia Haze na stronie producenta Royal Queen Seeds.   

UWAGI:
Powyższy opis wraz ze zdjęciem pochodzi z ogólnodostępnej strony internetowej producenta. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa polskiego przez kiełkowanie nasion z naszej oferty.Jest to zabronione, dlatego też zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeżeli zajdzie podejrzenie, ze nasiona mogą służyć do celów niezgodnych z prawem. Nasiona Konopi można kiełkować w większości krajów UE.
Nasiona marihuany sprzedajemy w celach kolekcjonerskich. 
Zorientuj się czy posiadanie lub inne czynności związane z nasionami konopi są legalne w Twoim kraju.Nie odpowiadamy za nieodpowiedzialne i niezgodne z prawem wykorzystanie nasion z naszej oferty.