Amnesia Haze Auto - Royal Queen Seeds Zobacz większe

Amnesia Haze Automatic - Royal Queen Seeds

Nowy produkt

  Producent

Royal Queen Seeds

  Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

  Rodzaj

Autoflowering

  Typ

Sativa 50%, Indica 20%, Ruderalis 30%

  THC

17%

  Czas kwitnienia

11-12 tygodni

  Wysokość

50-100cm

  Plon

350-400g/m2

  Dostępne opakowania

3 szt., 5 szt., 10 szt., 100 szt.

Więcej szczegółów

120,00 zł brutto

Opis

Producent ROYAL QUEEN SEEDS
Przeznaczenie Indoor
Rodzaj Autoflowering
THC 17-19%
Typ Przewaga Sativa
Wysokość (Indoor) 50-100cm
Okres kwitnienia 11-12 tygodni
Plon (Indoor) L - 300-400g/m2

Więcej informacji

Amnesia Haze Automatic Royal Queen Seeds

Amnesia Haze Automatic jest krzyżówką oryginalnej Amnesia Haze, wyhodowanej w Holandii w latach ’90 przez Hy-Pro Seeds
Znana również pod nazwami Original Amnesia, aka Amnesia Haze, Champagne Haze, The Bomb, Ultra Haze i wiele innych, jest klasyczną odmianą Sativy, popularną na całym świecie.
Największym minusem odmian Sativy, takich jak Amnesia, jest długi okres kwitnienia, około 12 tygodni. To zbyt długo dla wielu hodowców, jednak mimo długiego okresu kwitnienia wielu hodowców decyduje się na hodowle tej odmiany.
Automatycznie kwitnąca Original Amnesia to najlepsze rozwiązanie wszystkich problemów.Odmiana ma pikantny słodki smak oryginalnej Amnesia, lecz ze zdecydowanie krótszym okresem wzrostu i w znacznie mniejszej formie. Oznacza to, że może być hodowana przez wszystkich tych, którzy wcześniej nie mieli do tego warunków.
W uprawie indoor Amnesia Haze Automatic będzie potrzebowała tylko 10-11 tygodni od wysiewu do zbiorów. W tym czasie rozrośnie się znacznie, zwłaszcza w porównaniu z innymi odmianami automatycznie kwitnącymi. Jest to głównie charakterystyka dominującej Sativy – wysoka roślina z szerokimi liśćmi i długimi topami.
Automatycznie kwitnąca Original Amnesia jest krzepką rośliną, która osiągnąć wysokość 80-150cm. Ta automatycznie kwitnąca odmiana z dominacją Sativy, jak oryginalna Amnesia, daje obfite zbiory i wysokiej jakości topy. Lubi być dobrze odżywiona ale jak typowy Haze może być wrażliwa na odżywki. 
Po 80 dniach wzrostu i kwitnienia, uzyskacie dobre zbiory, średnio około 350 - 400 gram na metr kwadrat w idealnych warunkach. Roślina produkuje długie topy w kształcie lisiej kity, o słodkim, lekko pikantnym aromacie. W sumie ma ona aromat, smak i efekt klasycznej Amnesia.
Amnesia Haze Automatic jest idealną odmianą automatycznie kwitnącą dla miłośników Haze.

Szczegółowe informacje na temat nasion marihuany Amnesia Haze Automatic na stronie producenta Royal Queen Seeds.

UWAGI:
Powyższy opis wraz ze zdjęciem pochodzi z ogólnodostępnej strony internetowej producenta. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa polskiego przez kiełkowanie nasion z naszej oferty.Jest to zabronione, dlatego też zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeżeli zajdzie podejrzenie, ze nasiona mogą służyć do celów niezgodnych z prawem. Nasiona Konopi można kiełkować w większości krajów UE.
Nasiona marihuany sprzedajemy w celach kolekcjonerskich. 
Zorientuj się czy posiadanie lub inne czynności związane z nasionami konopi są legalne w Twoim kraju.Nie odpowiadamy za nieodpowiedzialne i niezgodne z prawem wykorzystanie nasion z naszej oferty.