Blue Cheese Auto - Royal Queen Seeds Zobacz większe

Blue Cheese Automatic - Royal Queen Seeds

Nowy produkt

  Producent

Royal Queen Seeds

  Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

  Rodzaj

Autoflowering

  Typ

Sativa 35%, Indica 40%, Ruderalis 25%

  THC

16%

  Czas kwitnienia

7-8 tygodni

  Wysokość

40-70cm

  Plon

325-375g/m2

  Dostępne opakowania

3 szt., 5 szt., 10 szt., 100 szt.

Więcej szczegółów

96,00 zł brutto

Opis

Producent ROYAL QUEEN SEEDS
Przeznaczenie Indoor
Rodzaj Autoflowering
THC 16%
Typ Przewaga Indica
Wysokość (Indoor) 40-70cm
Okres kwitnienia 7-8 tygodni
Plon (Indoor) L - 300-400g/m2

Więcej informacji

Blue Cheese Automatic Royal Queen Seeds

Blue Cheese Auto nadaje się zarówno do uprawy indoor, jak i outdoor, odmiana kwitnie w każdej temperaturze, wymaga wysokiego ustawienia światła. Ze względu niewielki rozmiar, idealnie nadaje się do uprawy na balkonie, tarasie oraz w innych dyskretnych miejscach. Jeżeli przed zbiorami nastąpią chłodne noce, roślina nabierze filetowego zabarwienia; jednak dzięki wczesnym zbiorom dzieje się tak rzadko. Wydajność wynosi 325-375 gramów/m2 przy uprawie indoor, natomiast uprawiana na zewnątrz daje 60-100 gramów/m2. Jej pąki są ciężkie, zwarte i pełne lepkiej żywicy.

Automatycznie kwitnące, feminizowane rośliny uwielbiają światło słoneczne, więc wybierając uprawę w warunkach outdoor, należy sadzić je w okresie od połowy maja do początku czerwca. Dodanie do mieszanki gleby 30% kokosu poprawi napowietrzanie i wpłynie na zwiększenie wzrostu korzeni, co pozwoli roślinie rozwinąć maksymalny potencjał. Podobnie jak inne odmiany automatycznie kwitnące, tę również należy podlewać często małą ilością wody i zapewnić jej mnóstwo dobrego światła. Blue Cheese Auto jest przyjazne dla uprawiających, nie ma żadnych specjalnych wymagań i ogólnie ich uprawa nie jest zbyt skomplikowana.

Roślina kwitnie w okresie od siedmiu do ośmiu tygodni i powinna być gotowa do zbiorów po około dziesięciu tygodniach, dzięki czemu uprawy outdoorowe mogą być zebrane przed nastaniem nocnych przymrozków. Krótki okres wegetacyjny sprawia, że jest to odmiana ulubiona przez osoby uprawiające ją w chłodniejszych warunkach klimatycznych i nawet krótki okres letni wystarczy na uzyskanie światowej klasy pąków Blue Cheese. Dorosła roślina jest niewielka, ale nich nie zmyli Cię jej niepokaźny rozmiar. Sezon zbiorów ze szczepu Blue Cheese Auto pozwala cieszyć się ciężkimi, błyszczącymi pąkami bogatymi w THC.

Parametry rośliny są jej wielką zaletą, wiele osób kupuje odmianę Blue Cheese Auto dla jej wyśmienitego aromatu i smaku. Szczep ten stanowi doskonałe połączenie tego, co najlepsze w jego macierzystych odmianach. Pąki są niesamowicie aromatyczne i wyczuwalne w całym pomieszczeniu. Z pewnością zwrócisz uwagę na silny, słodki zapach owocowy z przyjemną nutą skunka przywodzącą na myśl stare, dobre zioło. Smak łączy w sobie jagody i korzenne przyprawy, pozostawiając posmak łagodnego, kremowego sera. Roślina charakteryzuje się wysokim stężeniem THC i niskim CBD, a także wilgotnym, intensywnym i aromatycznym dymem, który nie ma ani krzty suchości. Wysoka zawartość żywicy i THC sprawia, że jest to także jeden z ulubionych szczepów miłośników haszyszu.

Szczegółowe informacje na temat nasion marihuany Blue Cheese Automatic na stronie producenta Royal Queen Seeds.

UWAGI:
Powyższy opis wraz ze zdjęciem pochodzi z ogólnodostępnej strony internetowej producenta. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa polskiego przez kiełkowanie nasion z naszej oferty.Jest to zabronione, dlatego też zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeżeli zajdzie podejrzenie, ze nasiona mogą służyć do celów niezgodnych z prawem. Nasiona Konopi można kiełkować w większości krajów UE.
Nasiona marihuany sprzedajemy w celach kolekcjonerskich. 
Zorientuj się czy posiadanie lub inne czynności związane z nasionami konopi są legalne w Twoim kraju.Nie odpowiadamy za nieodpowiedzialne i niezgodne z prawem wykorzystanie nasion z naszej oferty.