Bubble Kush Auto - Royal Queen Seeds Zobacz większe

Bubble Kush Automatic - Royal Queen Seeds

Nowy produkt

  Producent

Royal Queen Seeds

  Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

  Rodzaj

Autoflowering

  Typ

Sativa 10%, Indica 55%, Ruderalis 35%

  THC

15%

  Czas kwitnienia

5-7 tygodni

  Wysokość

40-80cm

  Plon

350-400g/m2

  Dostępne opakowania

3 szt., 5 szt., 10 szt., 100 szt.

Więcej szczegółów

110,00 zł brutto

Opis

Producent ROYAL QUEEN SEEDS
Przeznaczenie Indoor
Rodzaj Autoflowering
THC 15%
Typ Przewaga Indica
Wysokość (Indoor) 40-80cm
Okres kwitnienia 5-7 tygodni
Plon (Indoor) L - 300-400g/m2

Więcej informacji

Bubble Kush Automatic Royal Queen Seeds

Bubble Kush Auto na otwartym powietrzu dojrzewają w ciągu siedmiu - ośmiu tygodni. W szklarniach, dorosłe rośliny osiągają 70 do 100 cm wysokości, na zewnątrz od 100 do 140 cm. Plony wynoszą od 120 do 170 gramów z rośliny hodowanej na zewnątrz, po wyschnięciu.
Po zbiorze, odmiana ta uzyskuje do 16 % THC. Smak Bubble Kush Auto jest przyjemnie słodki, a dominującym efektem tego szczepu jest, wg relacji, euforia i możliwości zwalczania stresu. Ponieważ konopie te to w 55 procentach indica, efekty typowej indica są również zauważalne, włącznie ze zwiększonym apetytem i fizycznym odprężeniem. Cierpiący na bezsenność używają tego szczepu na sen, jednakże nie powoduje letargicznych stanów czy ospałości.
Te wytrwałe nasiona są idealne dla plantatorów, którzy oczekują szybko-rosnących roślin o automatycznym kwitnieniu, co nie wymaga takiego wysiłku, jak w przypadku bardziej tradycyjnych, feminizowanych nasion. Bubble Kush Auto ciągle zdobywa nowych zwolenników, nie tylko dzięki prostocie uprawy, ale także przyjemnemu smakowi i solidnym efektom.

Szczegółowe informacje na temat nasion marihuany Bubble Kush Automatic na stronie producenta Royal Queen Seeds.

UWAGI:
Powyższy opis wraz ze zdjęciem pochodzi z ogólnodostępnej strony internetowej producenta. Nie namawiamy nikogo do łamania prawa polskiego przez kiełkowanie nasion z naszej oferty.Jest to zabronione, dlatego też zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży, jeżeli zajdzie podejrzenie, ze nasiona mogą służyć do celów niezgodnych z prawem. Nasiona Konopi można kiełkować w większości krajów UE.
Nasiona marihuany sprzedajemy w celach kolekcjonerskich. 
Zorientuj się czy posiadanie lub inne czynności związane z nasionami konopi są legalne w Twoim kraju.Nie odpowiadamy za nieodpowiedzialne i niezgodne z prawem wykorzystanie nasion z naszej oferty.